Jdi na obsah Jdi na menu
 


O mně

 

Jmenuji se Kristýnka Hájková, narodila jsem se 7. května 2009 v Motole (jooo to byly časy, to jsem ještě měla parádní míry 50cm / 2,980 kg :)

 

Můj příchod na tenhle divnej svět jsem si krásně načasovala - počkala jsem až nikdo (vč. mamky) nebude dávat pozor a ŠUP! už sem lezla ven... No, lezla?! Spíš sem z maminy vylítla jak čertík z krabičky. Ještě teď na to ráda vzpomínám - můj první zážitek s adrenalinovými sporty! To byl panečku bunjee-jumping (na tom divnym špagátu co mi tehdy visel z pupíku... hmm, kam se vlastně poděl?!)... A jak všichni čuměli jeee to byla švanda :-) Doufám že si to ještě někdy zopakuju!

 

Jsem ve znamení Býka, což je znát, protože jsem paličatá víc než mamka s taťkou dohromady a často jim to dávám řádně sežrat (koneckonců s rodičema se už od narození nesmíme mazat, no ne děcka?!). Rostu rychle a každým dnem si osvojuji stále nové a nové dovednosti a poznávám nové a nové zajímavé věcičky (zvlášť tátova polička s DVDčkama je super! Tam se vždycky vyblbnu).

 

Ráda se mazlím, ráda poznávám svět, ráda (a hezky) papám, ráda tancuju a moooc ráda spinkám. Jo a taky mě strašně baví čumět na tu velkou blikající věc co hraje a zpívá. Zajímá mě všechno, hlavně (vedle již zmíněných "Dývek") takový ty krabičky co se s nima přepíná ta velká hrající/blikající krabice, potom ta věc co s ní rodičové dělají "Halooo, halooo", pak tátovy sluchátka a samozřejmě nesmím zapomenout na mámy i táty brejle... Jee a taky mám tůůze ráda maminčiny vlásky, maminčiny "nádrže" s mlíčkem a potom takový ty 2 dírky ve zdi (ale od těch mě rodičové furt odháněj, nechápu proč - vždyť bych do nich sotva nacpala prstíček)... Jinak mám taky spoustu hraček (a ty se množí snad přímo geometrickou řadou) ale ty mě tak nebavěj, lepší sou ty "hračky" co se válejí volně po stole, v poličkách a tak (a od kterých mě rodičové furt odháněj :)

 

No a co nemám ráda? Nesnáším postýlku (hlavně večer, když mě nutí máma s tátou v ní ležet a mě se přitom ještě vůbec nechce spinkat)! Nesnáším když se mi rodiče šťouraj v nose a ouškách... A vůbec nemám ráda, když mám dělat cokoli, co se mi zrovna ale vůbec nechce! Ale já se jen tak snadno nedám a bojuju s rodičema, seč mi síly stačí

 

Ale jinak sem v podstatě hodnej človíček a všichni mě mají mooc rádi!